Дизельні двигуни на 3.0 і 2.7: основні відмінності
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам. Детальніше в Політиці конфіденційності. Продовжуючи користуватися сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie.

Дизельні двигуни 3.0 і 2.7 Land Rover: основні відмінності

Основна відмінність 3-х літрового двигуна Range Rover Sport - це перевірка рівня масла. На дизельному двигуні 2.7 механічний щуп, а в 3-х літровий двигун вже, безпосередньо, індикатор на центральній панелі приладів.

Турбокомпресор

Друга важлива відмінність 3-х літрового двигуна Range Rover Sport від 2.7 це система наддуву повітря, а саме турбокомпресор. На 2.7 встановлюється один турбокомпресор, а на 3-х літровому двигуні їх встановлюється два. Тобто, лівий турбокомпресор у нас основний, правий турбокомпресор - допоміжний. Якщо раптом щось відбувається з турбокомпресором, то для заміни лівої турбіни, так само знадобиться демонтаж кузова від рами, в разі заміни правої турбіни демонтаж кузова від рами виконувати не треба.

Ця система була розроблена спеціально для того щоб підняти продуктивність 3-х літрового двигуна, щоб він став більш потужний і більш комфортний з метою його експлуатації. Тобто, другий турбокомпресор допомагає прибрати турбо провали і турбо ями. Відповідно, динаміка розвитку потужності двигуна 3.0 стає більш плавною.
—> Автозапчастини двигуна Рендж Ровер Спорт 3.0.